• kıraç

  425.
  Her açıdan örnek ve gerçek bir türk sanatçısıdır. Ayrıca sesi de olağanüstü güzeldir.
  ... fasizan ruh
 • kızıyla evlenilmeyecek iller

  90.
  Tüm doğu illeri.
  2 -1 ... fasizan ruh
 • ben bozkurtlarla değil insanlarla dolaşıyorum

  8.
  insanlarla değil itlerle dolaşan kişi beyanatıdır.
  1 ... fasizan ruh
 • aşkta gurur olmaz

  77.
  Saçma tez. Bal gibi de olur, olmalıdır da. Bir kere giden kişi hayatta dönmez bir daha. Dönse de sonra bir daha gider.
  1 -1 ... fasizan ruh
 • eski sevgiliyi aramak istemek

  50.
  Saçmalıktır, gururlu olun.
  -2 ... fasizan ruh
 • bozkurdun türklüğün sembolü olmasının sebepleri

  1.
  bozkurtlar asil ve gururlu hayvanlardır. Evcilleştirilemezler çünkü doğalarında itaat etmek yoktur, özgürlüklerine düşkündürler. Ailelerine de çok düşkündürler. Eşlerine en sadık hayvan türlerinden birisidirler ve daima tek eşli yaşarlar.
  5 ... fasizan ruh
 • seninle şöyle olabilirdik

  1089.
  seninle şöyle olabilirdik
  4 ... fasizan ruh
 • getirilen aşureyi çöpe atmak

  1.
  Ahlaksızlıktır. Ben de sevmiyorum aşureyi ama bana ikram edilen bir şeyi çöpe atmam. istemiyorum sağol dersin olur biter.
  4 ... fasizan ruh
 • yavuz sultan selim

  1620.
  Osmanlı tarihindeki tek tek eşli padişah.
  2 ... fasizan ruh
 • megri megriyi bahane edip pkk ya blowjob yapmak

  2.
  Megri megri diyenlerin de amk hdpkk'yı yalayan solcuların da.
  3 -3 ... fasizan ruh
 • ayak fantezisi

  200.
  (bkz: hay senin ayağına)
  1 -2 ... fasizan ruh
 • şeyh abdullah yolcu nun yaran cariye hesabı

  1.
  Yaran mı yoksa mide bulandıran mı tam olarak bilinmeyen bir konuşmadır:
  https://youtu.be/wuw24zIfZ9Q
  2 ... fasizan ruh
 • sigara içmek şahsi araçlarda da yasaklanacak

  26.
  hükümetin yeni saçmalığıdır. araba onun arabası değil mi? istediği gibi içer çünkü onun arabası. Ha arabada rahatsız olan birisi varsa o zaman içmez ama böyle bir durum yoksa herkes istediği gibi kendi arabasında sigarasını içebilmelidir.
  1 ... fasizan ruh
 • ne kadar salavat o kadar huri

  3.
  Cüppeli ahmet hocaefendi(!)'nin kadınlarınıza sakın söylemeyin tembihiyle birlikte paylaştığı bir hadistir:
  https://youtu.be/Heslq4kmCyw
  1 ... fasizan ruh
 • yaran cüppeli ahmet hoca vecizeleri

  11.
  -diyorlar ki gökte öyle yıldızlar var ki ışığı dünyaya hala ulaşmamış. E ışık hızı bu kadar yüksekken bunlar ne kadar yukarıdaki ışığı hala ulaşmamış?
  -mars'ta su var mı, merih'te et var mı, öbür tarafta but var mı? Manyak manyak işler ya! Ben sana söyleyeyim zaten sen oraya çıkamadan dünya kopacak, masrafa değmez yaa... yani o kadar 70 milyar dolar 100 milyar dolar, ver bana 100 bin dolar ben sana hepsini söyleyeyim. Ne cahil adamsın! E kuran'da var, hadiste var... bakmıyorlar ki, salaklar. Belki de zannediyorlar ki bu rivayetler zayıf olabilir, biz yine gözümüzle görelim. Oradan bir yere geliyorlar-neydi onun adı kara çukur mu, Ha karadelik-allah onlara hep karadelikleri gösteriyor. Tam bir şey bulduk zannediyorlar bir bakıyorlar karadelik, üff girersek çıkamayız, onun için kalsın. Daha bermuda şeytan üçgeninin sırrını çözememişler, gökteki sırrı çözmeye çalışıyorlar. Daha yerdeki sırrı çözmemişler, magmayı çözmemişler, yerin altında cehennem kaynıyor kaynatıyor onu çözmemişler, yanardağlardan haberleri yok, deprem ne zaman olacak haberleri yok, dağ ne zaman patlayacak haberleri yok. Gitmiş havayı karıştırıyor. Ya bir insan bu kadar akılsız olur mu? Aşağıyı halletmeden yukarıya çıkılır mı? Cahil cahil, kafirlerin hepsi cahil...
  -ingilizceden takdirname. Napıcam ben ingilizceyi? Kabirde geçmez, mezarda geçmez, mahşerde geçmez. Hav ar yu ne var yu... sen meleklere-sana men rabbüke diyecekler-onu mu diyeceksin? Yazık ya...
  -allahü teala ne istiyor onlardan hiç o tarakta bezleri yok. Biz, dünya nasıl başlamış onu bulacağız. Ulan sen bulana kadar bitti zaten, bitti zaten. Ecel geldi ölüm geldi, her gün musalladan gidiyor adam. Senin 10 sene sonraki deneyini hiç duyamayacak ki zaten? Boşuna! Bunu bulursan ne yapacaksın, dünyanın ömrünü mü uzatacaksın? Hastalığa ilaç aramasına bir şey demem. Çünkü rasulullah emretti allah her derde deva indirdi, allah'ın kulları arayın. Bilen bildi, bilmeyen kaybetti. ilaç arasalar, mesela kansere ilaç arıyor. 50 sene arasa, ben buna fuzuli der miyim? Demem çünkü hadis diyor ki arayın. Bu ibadettir. Ama şimdi, dünyanın başı nasılmış? Hiçbir kitapta yeri yani arayın diye bir emir yok, fuzuli. Yav sen iman et, yav sen şimdi o işleri geç boşver. Ben şimdi deney yapıyorum. Yav namaz geçiyor. Ya namaz abdest, bu başka bir şey. Ben bunu bulursam şöyle köşeyi döneceğim böyle atlatacağım. Yav lüzumsuz! Şimdi sen bu gece yatsıyı kıldın mı sana onu sorarlar mezarda. Dünyanın başı nasıldı diye soran yok. Allah allah! Daha kendi başından haberin yok senin. Ananın karnından nasıl doğdun, oradan işe başlasan bulursun allah'ı ya. Çocuğun kalbinde allah yazdığını görürsün ultrasonda ya... ceninin duruşu bile lafza-ı celal üzeredir ya. Sen ne avanak adamsın ya? Kendileri gibi avanak milleti de bulmuşlar. Bu kadar paralar harcıyorlar, bilmem neler harcıyorlar. Millet açlıktan ölüyor, bunlar patlamanın ne zaman olduğunu... bir de 17 milyar nokta bilmem 400 milyon sene önce olmuş bilmem ne... ya hiçbir kitapta böyle bir şey yok. Adem babamızın geldiği 7 bin senelik bir macerası var. Adem babamızdan geri 2 bin sene de cinler bulundu. Ondan önce ne zaman yarattı mevla? Ama bu 17 milyarlar bilmem neler, Bir şeyler bir şeyler bir şeyler... yani allahü teala ne emretti, ne vazife verdi, niye yarattı beni, ne istiyor benden? Hiç bunu aramıyorlar.
  2 ... fasizan ruh
 • mustafa kemal atatürk ün türkçü sözleri

  1.
  » “Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim.Türk birliğinin bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk’ün varlığı bu köhne aleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.”

  » “Vatana yüksek seciyeli ve metin ruhlu gençler yetişmesini temenni eylediğim istanbul Türk izci Ocağı’nın, Başbuğ’luk teklifini büyük bir hissi iftiharla kabul ediyorum. Genç arkadaşlarıma teşekkür ve selamımın tebliğini rica ederim.”

  » “Tanrı nasip eder, ömrüm vefa ederse; Musul, Kerkük ve Adaları geri alacağım. Selanik de dahil Batı Trakya’yı Türkiye hudutları içine katacağım!

  » “Etimin ve kemiğimin babası Ali Rıza Efendi ise, fikrimin babası Ziya Gökalp’tir.”

  » “istanbul’da çıkan bir gazeteyi Kaşgar’da ki Türk de anlayacaktır.”

  » “Bu memleket, dünyanın beklemediği, asla ümit etmediği bir müstesna mevcudiyetin yüksek tecellisine, yüksek sahne oldu. Bu sahne 7 bin senelik, en aşağı bir Türk beşiğidir. Beşik tabiatın rüzgarlarıyla sallandı. Beşiğin içindeki çocuk tabiatın yağmurlarıyla yıkandı. O çocuk tabiatın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela, korkar gibi oldu; sonra onlara alıştı; onları tabiatın babası tanıdı onların oğlu oldu. Bir gün o tabiat çocuğu tabiat oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu. Türk budur. Yıldırımdır. Kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.”

  » “Türkiye Türklerindir.”

  » “Ne mutlu TÜRK’üm diyene!”

  » “Kanını taşıyandan başkasına inanma!”

  » “Dünya yüzünde, Türk’ten daha büyük, ondan daha eski, ondan daha temiz bir millet yoktur ve bütün insanlık tarihinde görülmemiştir.”

  » “Bir gün, ressamlar Türk’ün simasını kaybederlerse, yıldırımı alsınlar, yapıversinler.”

  » “Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli’yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin.”

  » “Milli benliğini bulamayan milletler başka milletlerin avı olacaklardır.”

  » “Türk’lerin yaşadıkları her yer misak-ı milli hudutları içindedir.”

  » “Biz doğrudan doğruya milletseveriz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur.”

  » “Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.”

  » “Türk budur: Yıldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.”

  » “Eğer bende bazı fevkaladelikler görüyor, buluyorsanız bunları sadece ve yalnız Türk olmama, Türklüğüme bağlayınız.”

  » “Ülkeniz sizindir, Türklerindir. Bu ülke, tarihte Türk’tü bugün de Türk’tür ve sonsuza dek Türk olarak yaşayacaktır.”

  » “Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize, görecekleri tahsilin hududu ne olursa olsun, en evvel, her şeyden evvel Türkiye’nin istikbaline, kendi benliğine, millî an’anelerine düşman olan bütün unsurlarla mücadele etmek lüzumu öğretilmelidir.”

  » “Türkiye bir maymun değildir ve hiç bir milleti de taklit etmeyecektir. Türkiye ne Amerikanlaşacak, ne de Batılılaşacaktır; o sadece özleşecektir.”

  » “Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. işte parola budur.”

  » “Türk aydınlarının kendi kendisini bilmemesinden ve başka milletlerde şu veya bu sebeple üstünlük olduğunu sanarak, kendini onlardan aşağı görmesinden doğmaktadır. Bu yanlış görüşe son vermek için Türklüğümüzü bütün asaleti ve tarihi ile tanımak ve tanıtmak şarttır.”

  » “Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.”

  » “Taş kırılır, Tunç erir, ama Türklük ebedidir”

  » “Türk aleminin en büyük düşmanı komünizmdir. Her görüldüğü yerde ezilmelidir.”

  » “Milliyetin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden önce ve kesinlikle Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz.”

  » “Büyük devletler kuran ecdadımız, büyük ve şümullü medeniyetlere de sahip olmuştur. Bunu aramak, tetkik etmek, Türklüğe ve cihana bildirmek bizler için bir borçtur.”

  » “Yeni Türk yazısı, Türk’ün yaradılıştan gelen zeka ve kabiliyetini geliştirebileceğinden yeni yazımızı tarlalarında çalışan çiftçilerimize, sürüleri başında dağlarda dolasan çobanlarımıza kadar en az bir zamanda yaymaya çalışmak hepimizin vicdan ve milli haysiyet borcudur.”

  » “Milletleri yükselten bu hususa bir amil daha ilave edelim; Milletlerin kalbinde intikam hissi olmalı. Bu alelade bir intikam değil, hayatına, istikbaline, refahına düşman olanların zararlarını dermeyi hedef tutan bir intikamdır.”

  » “Yurttaşlarım! Az zamanda çok ve büyük işler yaptık. Bu işlerin en büyüğü, temeli Türk kahramanlığı ve yüksek Türk kültürü olan Türkiye Cumhuriyeti’dir.”

  » “Türk Milletinin karakteri yüksektir, Türk Milleti çalışkandır, Türk Milleti zekidir.”

  » “Millet sevgisi kadar büyük sevgi yoktur. Kurtuluş Savaşı’nda benim de milletime ettiğim birtakım hizmetler olmuştur zannederim. Fakat, bunlardan, hiçbirini kendime maletmedim. Yapılanın hepsi milletin eseridir dedim. Aranacak olursa doğrusu da budur. Mazide sayısız medeniyet kurmuş bir ırkın ve milletin çocukları olduğumuzu ispat etmek için, yapmamız lazım gelen şeylerin hepsini yaptığımızı ileri süremeyiz. Bugüne ve yarına bırakılmış daha birçok büyük işlerimiz vardır. ilmi araştırmalar da bunlar arasındadır. Benim arkadaşlarıma tavsiyem şudur: Şahsınız için değil fakat mensup olduğumuz millet için elbirliği ile çalışalım.

  Çalışmaların en büyüğü budur.”

  » “Şu anda, büyük Türk Milletinin bir ferdi olarak, bu kutlu güne kavuşmanın, en derin sevinci ve heyecanı içindeyim.”

  » “Türk, Türk olduğu için asildir. çoğumuz, büyük babamızın babasını hatırlamayız. Bütün soy gururumuzu, Türk olmanın içinde buluruz.”

  » “Türklük, benim en derin güven kaynağım, en engin övünç dayanağımdır”

  » ” Mensup olduğum Türk milletinin şan ve şerefi varsa, benim de bir ferdi olmak sıfatıyla şanım ve şerefim vardır.”

  » “Türk Milleti yüzyıllardan beri hür ve müstakil yaşamış ve istiklâli yaşamak için şart saymış bir kavmin kahraman evlatlarından ibarettir. Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır.”

  » “Bundaki muvaffakiyeti Türk milletinin ve onun değerli ordusunun bir ve beraber olarak azimkârane yürümesine borçluyuz.”

  » “Türk milletinin karakteri yüksektir. Türk milleti çalışkandır, Türk milleti zekidir. Çünkü Türk milleti milli birlik ve beraberlikle güçlükleri yenmesini bilmiştir. Ve çünkü, Türk milletinin yürümekte olduğu terakki ve medeniyet yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, müspet ilimdir.”

  » “Asla şüphem yoktur ki, Türklüğün unutulmuş medeni vasfı ve büyük medeni kabiliyeti, bundan sonraki inkişafı ile âtinin yüksek medeniyet ufkunda yeni bir güneş gibi doğacaktır. “

  » “Bütün dünya bilmeli ki; karşımızda böyle bir düşman oldukça onu affetmek elimizden gelmez ve gelmeyecektir. Düşmana merhamet, aciz ve zaaftır; bu insaniyet göstermek değil, insanlık hassasının yok olduğunu ilan eylemektir.”

  » “Ulusal varlığımıza düşman olanlarla dost olmayalım. Böylelerine karşı…’Türk’üm ve düşmanım sana, kalsam da bir kişi!’ diyelim.”

  » “Evvela, millete tarihini, asil bir millete mensup bulunduğunu, bütün medeniyetlerin anası olan ileri bir milletin çocukları olduğunu göstermeliyiz.”

  » “TÜRK çetin işler başarmak için yaratılmıştır!”

  » “Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur!”

  » “Bir Türk, cihana bedeldir!”
  2 -2 ... fasizan ruh
 • müslümanın müslümanı öldürmesi

  31.
  Büyük bir insanlık suçudur. Ancak müslümanın müslüman olmayanı da öldürmesi aynı derecede insanlık suçudur.
  ... fasizan ruh
 • kürt olarak doğmadığı için tanrı ya şükretmek

  1.
  Her türk'ün asil vazifesidir.
  3 -2 ... fasizan ruh
 • adolf hitler in efsane atatürk tespiti

  1.
  Führer'in koyduğu son noktadır.
  adolf hitler in efsane atatürk tespiti
  3 -3 ... fasizan ruh
 • hüseyin nihal atsız müslümandır

  2.
  Yalandır. Nihal atsız ölene kadar deist kalmıştır. Atsız gibi bir adamın son anda fikrini değiştirip iman ettiğini iddia etmek en başta onun kişiliğine hakarettir.
  1 ... fasizan ruh
 • yeni şeyler getiriyorum