• harry potter filmindeki inanılmaz mantık hatası

  1.
  Lord voldemort nedense hep okulun kapanmasına doğru harekete geçiyor. Yazları da hiçbir şey yapmıyor. Yazın tatile mi çıkıyor bu herif anlamadım ki.
  3 ... fasizan ruh
 • yazarların uzun yıllar kullandığı bilgisayarlar

  1.
  Casper nirvana nb 15.6. Önümüzdeki mayıs ayında-ay konusunda tam emin değilim-9. yılını dolduracak. çok kırıldı döküldü falan ama tamirlerle hala ayakta çok şükür. Ara sıra sesinde takılmalar, cızırtı gibi şeyler oluyor. çok ısınıyor ve hatta bazen bu yüzden kapamıyor. Bir de dvd-rom'u bazı şeyleri okumayabiliyor. Ama fazla sıkıntı değil. Birkaç yıl daha kullanabilirim herhalde.
  ... fasizan ruh
 • a haber deki tek doğru bilgi

  1.
  ekranın köşesinde yer alan saattir.
  10 -4 ... fasizan ruh
 • macaristan ın türkiye ye destek vermesi

  1.
  https://www.sozcu.com.tr/...rina-destek-geldi-5382296

  Filistin de dahil Arap ülkeleri tam da beklendiği gibi türkiye'nin karşısında yer alırken kafir macarlar yanımızda yer aldı. Çünkü onlar da attila'nın torunları, alnından öpüyoruz kardeşlerimizin!
  macaristan ın türkiye ye destek vermesi
  macaristan ın türkiye ye destek vermesi
  macaristan ın türkiye ye destek vermesi

  /
  2 -1 ... fasizan ruh
 • aziz nesin ve mustafa kemal atatürk

  1.
  Birisi türk milletinin aptal olduğunu, diğeri ise zeki olduğunu söylemiştir. Ben ise yıllardan beridir atatürk'ün haklı çıkmasını umut ediyorum.
  2 -2 ... fasizan ruh
 • goralıların yüzde 60 ı geri zekalıdır

  1.
  komutan logar'ın aziz nesin'e selam çaktığı efsane gora repliğidir.
  3 ... fasizan ruh
 • türkler bir millettir kürtler ise bir etnik grup

  1.
  150 yıllık kürt sorununu kökten çözen çok basit ama etkili bir açıklamadır. Türkiye'de kürtler gibi başka sayısız etnik grup yaşıyor ama hepsini türk kabul ediyoruz. Aynı şekilde dünyanın çoğu ülkesinde farklı etnik gruplar bir arada yaşıyor ama hepsi tek bir millet halindeler.
  10 -2 ... fasizan ruh
 • kürt oylarını alayım derken türk oylarından olmak

  1.
  son yıllarda chp'nin denediği ve her seferinde iflas etmeye mahkum saçma sapan bir stratejidir. Hepsi "birazcık hdp'ye de sakso çekelim ki kürtler de bize oy versin" diye düşünüyor. Hadi kürt oylarını kazandın diyelim ama ondan çok daha fazla türk oyu kaybediyorsun farkında değilsin. O yüzden siktir edeceksin hdp'yi, kürtleri falan. Kürt kelimesini ağzına almak bile gereksiz çünkü bu ülkede kürtler gibi başka sayısız etnik grup var. Ne yapacaksın hepsini tek tek sayacak mısın?
  6 -4 ... fasizan ruh
 • imamoğlu nun ahmet kaya nın kabrini ziyaret etmesi

  1.
  istanbul büyükşehir belediye başkanı olan zatın fransa'ya kadar gidip pkk'lı ve apocu bir teröristin mezarını ziyaret etmesi olayıdır:
  https://www.haberler.com/...guney-in-12483701-haberi/

  Sana oy vermiştim ama sen de bittin gözümde ekrem.
  2 -4 ... fasizan ruh
 • depremleri abd yapıyor diyen tip

  1.
  Son derece aptal olduğu halde kendini zeki falan zanneden, komplo teorisyenliğinin bokunu çıkaran insandır. Madem abd'nin elinde yapay deprem yaratacak kadar gelişmiş bir teknoloji var o zaman bizimle uğraşacağına gitsin can düşmanları olan rusya ve çin'de çok şiddetli depremler yaratıp onları yerle bir etsin.
  5 ... fasizan ruh
 • sadece belirli ırklara karşı ırkçı olmak

  1.
  mantıki olandır. Ben mesela sadece kürtlere, araplara ve ermenilere karşı ırkçıyım.
  4 -5 ... fasizan ruh
 • atatürk vs erdoğan vs trump vs stalin vs hitler

  1.
  atatürk vs erdoğan vs trump vs stalin vs hitler
  4 ... fasizan ruh
 • askerde düzenlenen pes turnuvaları

  1.
  Her haftasonu gerçekleşen ve askerliğin en güzel yanlarından birisi olan uygulamadır.

  Bir keresinde komutana yakalanmıştık öyle oynarken. Adam sinirlendi dedi ki "lan oğlum beni niye dahil etmiyorsunuz turnuvaya" diye.
  1 ... fasizan ruh
 • nerede o eski türkiye denilen anlar

  1.
  Bu videoyu izlerken ister istemez kafadan geçen düşüncedir:
  https://youtu.be/lGAl7JRRG1A
  Akp'den önce türk düşmanlarına yani gericilere ve bölücülere bu şekilde muamele yapılıyordu. Şimdi ise onlar rahat rahat yaşıyorlar. Keşke o güzel türkiye geri gelse...
  1 ... fasizan ruh
 • berkin elvan ın gezi eyleminde işi neydi sorunsalı

  1.
  bir türlü cevaplanamayan, zaten cevaplanacak bir yanı da olmayan bir sorudur. Madem daha küçücük bir bebekti bu berkin o zaman neden ailesi ya da dhkp-c'li abileri onun eline sapan alıp eylemlere katılmasına ve polisle karşı karşıya kalmasına izin verdi? Ne biçim aileymiş bunlar yahu insan bir çocuğuna sahip çıkar önce.
  1 -2 ... fasizan ruh
 • türkçü çocuklar yetiştirmek

  1.
  her türk ebeveyninin asil görevi ve benim de en büyük hayalimdir.
  16 -7 ... fasizan ruh
 • avrasyacı olup milliyetçilik taslamak

  1.
  Saçmalıktan öte olmayan durumdur. Hem Türk milletinin tarihi ve en büyük düşmanları olan rusya, çin ve iran gibi ülkeleri yalayıp hem de türk milliyetçiliğinden bahsetmek akıl dışıdır.
  ... fasizan ruh
 • bozkurdun türklüğün sembolü olmasının sebepleri

  1.
  bozkurtlar asil ve gururlu hayvanlardır. Evcilleştirilemezler çünkü doğalarında itaat etmek yoktur, özgürlüklerine düşkündürler. Ailelerine de çok düşkündürler. Eşlerine en sadık hayvan türlerinden birisidirler ve daima tek eşli yaşarlar.
  5 ... fasizan ruh
 • şeyh abdullah yolcu nun yaran cariye hesabı

  1.
  Yaran mı yoksa mide bulandıran mı tam olarak bilinmeyen bir konuşmadır:
  https://youtu.be/wuw24zIfZ9Q
  2 ... fasizan ruh
 • mustafa kemal atatürk ün türkçü sözleri

  1.
  » “Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim.Türk birliğinin bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk’ün varlığı bu köhne aleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek.”

  » “Vatana yüksek seciyeli ve metin ruhlu gençler yetişmesini temenni eylediğim istanbul Türk izci Ocağı’nın, Başbuğ’luk teklifini büyük bir hissi iftiharla kabul ediyorum. Genç arkadaşlarıma teşekkür ve selamımın tebliğini rica ederim.”

  » “Tanrı nasip eder, ömrüm vefa ederse; Musul, Kerkük ve Adaları geri alacağım. Selanik de dahil Batı Trakya’yı Türkiye hudutları içine katacağım!

  » “Etimin ve kemiğimin babası Ali Rıza Efendi ise, fikrimin babası Ziya Gökalp’tir.”

  » “istanbul’da çıkan bir gazeteyi Kaşgar’da ki Türk de anlayacaktır.”

  » “Bu memleket, dünyanın beklemediği, asla ümit etmediği bir müstesna mevcudiyetin yüksek tecellisine, yüksek sahne oldu. Bu sahne 7 bin senelik, en aşağı bir Türk beşiğidir. Beşik tabiatın rüzgarlarıyla sallandı. Beşiğin içindeki çocuk tabiatın yağmurlarıyla yıkandı. O çocuk tabiatın şimşeklerinden, yıldırımlarından, kasırgalarından evvela, korkar gibi oldu; sonra onlara alıştı; onları tabiatın babası tanıdı onların oğlu oldu. Bir gün o tabiat çocuğu tabiat oldu; şimşek, yıldırım, güneş oldu; Türk oldu. Türk budur. Yıldırımdır. Kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.”

  » “Türkiye Türklerindir.”

  » “Ne mutlu TÜRK’üm diyene!”

  » “Kanını taşıyandan başkasına inanma!”

  » “Dünya yüzünde, Türk’ten daha büyük, ondan daha eski, ondan daha temiz bir millet yoktur ve bütün insanlık tarihinde görülmemiştir.”

  » “Bir gün, ressamlar Türk’ün simasını kaybederlerse, yıldırımı alsınlar, yapıversinler.”

  » “Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli’yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin.”

  » “Milli benliğini bulamayan milletler başka milletlerin avı olacaklardır.”

  » “Türk’lerin yaşadıkları her yer misak-ı milli hudutları içindedir.”

  » “Biz doğrudan doğruya milletseveriz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur.”

  » “Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.”

  » “Türk budur: Yıldırımdır, kasırgadır, dünyayı aydınlatan güneştir.”

  » “Eğer bende bazı fevkaladelikler görüyor, buluyorsanız bunları sadece ve yalnız Türk olmama, Türklüğüme bağlayınız.”

  » “Ülkeniz sizindir, Türklerindir. Bu ülke, tarihte Türk’tü bugün de Türk’tür ve sonsuza dek Türk olarak yaşayacaktır.”

  » “Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize, görecekleri tahsilin hududu ne olursa olsun, en evvel, her şeyden evvel Türkiye’nin istikbaline, kendi benliğine, millî an’anelerine düşman olan bütün unsurlarla mücadele etmek lüzumu öğretilmelidir.”

  » “Türkiye bir maymun değildir ve hiç bir milleti de taklit etmeyecektir. Türkiye ne Amerikanlaşacak, ne de Batılılaşacaktır; o sadece özleşecektir.”

  » “Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin hududu yoktur. işte parola budur.”

  » “Türk aydınlarının kendi kendisini bilmemesinden ve başka milletlerde şu veya bu sebeple üstünlük olduğunu sanarak, kendini onlardan aşağı görmesinden doğmaktadır. Bu yanlış görüşe son vermek için Türklüğümüzü bütün asaleti ve tarihi ile tanımak ve tanıtmak şarttır.”

  » “Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.”

  » “Taş kırılır, Tunç erir, ama Türklük ebedidir”

  » “Türk aleminin en büyük düşmanı komünizmdir. Her görüldüğü yerde ezilmelidir.”

  » “Milliyetin çok belirgin niteliklerinden biri de dildir. Türk milletindenim diyen insan, her şeyden önce ve kesinlikle Türkçe konuşmalıdır. Türkçe konuşmayan bir insan Türk kültürüne, topluğuna bağlılığını iddia ederse buna inanmak doğru olmaz.”

  » “Büyük devletler kuran ecdadımız, büyük ve şümullü medeniyetlere de sahip olmuştur. Bunu aramak, tetkik etmek, Türklüğe ve cihana bildirmek bizler için bir borçtur.”

  » “Yeni Türk yazısı, Türk’ün yaradılıştan gelen zeka ve kabiliyetini geliştirebileceğinden yeni yazımızı tarlalarında çalışan çiftçilerimize, sürüleri başında dağlarda dolasan çobanlarımıza kadar en az bir zamanda yaymaya çalışmak hepimizin vicdan ve milli haysiyet borcudur.”

  » “Milletleri yükselten bu hususa bir amil daha ilave edelim; Milletlerin kalbinde intikam hissi olmalı. Bu alelade bir intikam değil, hayatına, istikbaline, refahına düşman olanların zararlarını dermeyi hedef tutan bir intikamdır.”

  » “Yurttaşlarım! Az zamanda çok ve büyük işler yaptık. Bu işlerin en büyüğü, temeli Türk kahramanlığı ve yüksek Türk kültürü olan Türkiye Cumhuriyeti’dir.”

  » “Türk Milletinin karakteri yüksektir, Türk Milleti çalışkandır, Türk Milleti zekidir.”

  » “Millet sevgisi kadar büyük sevgi yoktur. Kurtuluş Savaşı’nda benim de milletime ettiğim birtakım hizmetler olmuştur zannederim. Fakat, bunlardan, hiçbirini kendime maletmedim. Yapılanın hepsi milletin eseridir dedim. Aranacak olursa doğrusu da budur. Mazide sayısız medeniyet kurmuş bir ırkın ve milletin çocukları olduğumuzu ispat etmek için, yapmamız lazım gelen şeylerin hepsini yaptığımızı ileri süremeyiz. Bugüne ve yarına bırakılmış daha birçok büyük işlerimiz vardır. ilmi araştırmalar da bunlar arasındadır. Benim arkadaşlarıma tavsiyem şudur: Şahsınız için değil fakat mensup olduğumuz millet için elbirliği ile çalışalım.

  Çalışmaların en büyüğü budur.”

  » “Şu anda, büyük Türk Milletinin bir ferdi olarak, bu kutlu güne kavuşmanın, en derin sevinci ve heyecanı içindeyim.”

  » “Türk, Türk olduğu için asildir. çoğumuz, büyük babamızın babasını hatırlamayız. Bütün soy gururumuzu, Türk olmanın içinde buluruz.”

  » “Türklük, benim en derin güven kaynağım, en engin övünç dayanağımdır”

  » ” Mensup olduğum Türk milletinin şan ve şerefi varsa, benim de bir ferdi olmak sıfatıyla şanım ve şerefim vardır.”

  » “Türk Milleti yüzyıllardan beri hür ve müstakil yaşamış ve istiklâli yaşamak için şart saymış bir kavmin kahraman evlatlarından ibarettir. Bu millet istiklalsiz yaşamamıştır, yaşayamaz ve yaşamayacaktır.”

  » “Bundaki muvaffakiyeti Türk milletinin ve onun değerli ordusunun bir ve beraber olarak azimkârane yürümesine borçluyuz.”

  » “Türk milletinin karakteri yüksektir. Türk milleti çalışkandır, Türk milleti zekidir. Çünkü Türk milleti milli birlik ve beraberlikle güçlükleri yenmesini bilmiştir. Ve çünkü, Türk milletinin yürümekte olduğu terakki ve medeniyet yolunda, elinde ve kafasında tuttuğu meşale, müspet ilimdir.”

  » “Asla şüphem yoktur ki, Türklüğün unutulmuş medeni vasfı ve büyük medeni kabiliyeti, bundan sonraki inkişafı ile âtinin yüksek medeniyet ufkunda yeni bir güneş gibi doğacaktır. “

  » “Bütün dünya bilmeli ki; karşımızda böyle bir düşman oldukça onu affetmek elimizden gelmez ve gelmeyecektir. Düşmana merhamet, aciz ve zaaftır; bu insaniyet göstermek değil, insanlık hassasının yok olduğunu ilan eylemektir.”

  » “Ulusal varlığımıza düşman olanlarla dost olmayalım. Böylelerine karşı…’Türk’üm ve düşmanım sana, kalsam da bir kişi!’ diyelim.”

  » “Evvela, millete tarihini, asil bir millete mensup bulunduğunu, bütün medeniyetlerin anası olan ileri bir milletin çocukları olduğunu göstermeliyiz.”

  » “TÜRK çetin işler başarmak için yaratılmıştır!”

  » “Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur!”

  » “Bir Türk, cihana bedeldir!”
  2 -2 ... fasizan ruh
 • yeni şeyler getiriyorum